Izolace a sanace vlhkého zdiva firmou BDT Sanace s.r.o.

Jsme rodinná firma s dlouholetými zkušenostmi ve stavebnictví.

Nabízíme celou řadu možností jak zabránit prostupu vzlínající vlhkosti včetně jejich realizací. Svým vlastním vybavením zvládáme všechny sanační a izolační technologie, v některých případech i bez zdroje elektřiny.


Při sanaci vlhkého zdiva nabídneme klientovi kompletní program řešení problému na míru. Dokážeme vyřešit problémy s vlhnoucí zdí v rodinných domcích, průmyslových a úředních budovách. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně. Společně probereme klientovy požadavky a možnosti a navrhneme způsob řešení.Obvykle si sjednáme se zákazníkem schůzku přímo v budově, kde zjistíme, jak velký rozsah sanačních prací bude zapotřebí. Podrobně prozkoumáme stávající stav zdiva, kde prostupuje vlhkost. V případě, že není možný průzkum na místě, můžeme se domluvit se zákazníkem mailem, popřípadě telefonicky. Ke zhodnocení situace potřebujeme alespoň nákres budovy, přeměření tloušťky, délky a složení zdiva.


Zákazníkovi poté podrobně vysvětlíme, jaké sanační materiály a technologie použijeme a jak budeme při samotném zásahu postupovat. Vyhodnotíme, kolik času sanační práce zaberou a na kterých místech budeme přesně zasahovat. Vypracování návrhu sanace i s cenovou kalkulací, pak zasíláme zákazníkovi, který nás v případě zájmu kontaktuje, nebo přímo na místě při osobní schůzce. Poté se už domluvíme na termínu provádění prácí.


Při návrhu řešení vycházíme co nejvíce zákazníkovi vstříc. Nabízíme nejmodernější materiály, které současný trh nabízí, přičemž se snažíme o co nejmenší finanční zátěž klienta.Jméno a příjmení:
Společnost:
Telefon:
e-mail:
Dotaz:
Přiložit soubory:
1.
2.
3.
Napište číslicemi "tři dva jedna":