Každý objekt je nutno prohlédnout naším sanačním technikem. Tuto prohlídku provádíme zdarma. Realizaci dodatečné izolace provádíme do 14 dnů po potvrzení objednávky.
Provedeme montáž dalších izolací na ochranu objektu proti vzlínající vlhkosti v půdorysu objektu, (izolace vnější a vnitřní, izolace proti tlakové vodě). Mechanickým a chemickým zaizolováním to nekončí a proto by mělo následovat standardní stavební opatření tj. zkontrolovat provedené svislé izolace, odpady, odvodnění terénu. Po kompletní sanaci navazují další hydroizolační kroky (větrání, vysoušení)a je nutno provést opatření pro snížení účinků soli v ošetřeném zdivu a provedení sanačních omítek nebo po vysušení zdiva použít běžné maltové směsi. Sanační práce provádíme materiály garantovány firmou Sain-Gobain WEBER Terranova která je certifikovaná dle normy ČSN EN ISO 9001:2009 a ČSN EN ISO 14001:2005. 

Je samozřejmostí že všechny produkty k sanaci zdiva dodány firmou Weber jsou certifikovány. Technickou konzultaci včetně realizace všech nutných postupů zajistíme.

 
Říčky

Říčky

Izolace pomocí chemické injektáže okrasného plotu ze straceného bednění.
Více informací
Kaplička Kurdějov

Kaplička Kurdějov

Jedna z takových našich kuriozit u obce Kurdějov. Kde se malá kaple blízko silnice podřízla a přesouvala o několik metrů dál, kvůli bezpečnosti projíždějících aut.  
Více informací
Brno, Životského

Brno, Životského

Budoucí kavárna v Brně na ulici Životského.Pro izolování vlhkého zdiva byly použity technologie podřezání strojní pilou a narážení nerezových plechů.
Více informací
321 creative people