Každý objekt je nutno prohlédnout naším sanačním technikem. Tuto prohlídku provádíme zdarma. Realizaci dodatečné izolace provádíme do 14 dnů po potvrzení objednávky.
Provedeme montáž dalších izolací na ochranu objektu proti vzlínající vlhkosti v půdorysu objektu, (izolace vnější a vnitřní, izolace proti tlakové vodě). Mechanickým a chemickým zaizolováním to nekončí a proto by mělo následovat standardní stavební opatření tj. zkontrolovat provedené svislé izolace, odpady, odvodnění terénu. Po kompletní sanaci navazují další hydroizolační kroky (větrání, vysoušení)a je nutno provést opatření pro snížení účinků soli v ošetřeném zdivu a provedení sanačních omítek nebo po vysušení zdiva použít běžné maltové směsi. Sanační práce provádíme materiály garantovány firmou Sain-Gobain WEBER Terranova která je certifikovaná dle normy ČSN EN ISO 9001:2009 a ČSN EN ISO 14001:2005. 

Je samozřejmostí že všechny produkty k sanaci zdiva dodány firmou Weber jsou certifikovány. Technickou konzultaci včetně realizace všech nutných postupů zajistíme.

 
Poliklinika Lesná

Poliklinika Lesná

Rekonstrukce vnitřních prostor Příprava narážecího stroje Narážení nerezových plechů se zámky Detail naráženi nerezových plechů
Více informací
Vlnitá

Vlnitá

Tepelné zaizolování zdiva a následná ochrana BITUMENOVÉ stěrky Natažení nopové folie
Více informací
Říčky

Říčky

Izolace pomocí chemické injektáže okrasného plotu ze straceného bednění.
Více informací
321 creative people